Pincér volt Bubu abban az időben, egy elegáns, belvárosi étteremben dolgozott.
Egyszer beült az étterembe egy férfi, s újházi tyúkhúslevest rendelt. Bubu felvette a rendelést, és elsietett. Nem sokra rá megjelent, hozta a levest, de, ahogy hozta, az egyik ujja, hogy, hogy nem, belelógott a tálba.
-Mondja, mit csinál? -szólt rá a vendég. -Nem veszi észre, hogy benne van az ujja a levesemben?
-Dehogynem, kérem! -felelte erre Bubu. -De, tudja, meg van gyűlve és az orvosom azt mondta, hogy tartsam meleg helyen.
-Maga marha! Dugja akkor inkább a fenekébe!
-Eddig ott volt!
Az étterem aztán pár év múlva bezárt és Bubu elment egy másik helyre. Lehet, hogy váltókezelő lett a vasútnál, de az is lehet, hogy nyelvprofesszor az állatorvos-tudományi egyetemen.
Néhányan látták a korzón. A júliusi kánikulában fekete esernyőt tartott a feje fölé, orkánkabátban volt, és rojtos, régi farmerben. Önfeledten fütyörészett, ment, túrta az orrát és recsegőseket pukkantgatott a fenekével.






Users Today : 286
This Month : 1501
This Year : 24230
Total Users : 46535